Atribuită
Cumpărare directă
6018176 CIL.SIG.FREZARE URBIS NI A 01 FN 40X40 BUC 4 5000805 GLET CERESIT CT 127 20KG BUC 2 7025946 SUPORT PROSOP HARTIE L-162 BUC 4 7007320 DISC DEBITAT 230x2x22.2 11A30Q4B471TRS BUC 5 6018180 CIL.SIG.AMPR URBIS CR A 01 CAN 30X40 5CH BUC 1 7024999 ULEI UNGERE LANT RURIS M-POWER 1L L 2
- Număr anunț
- DA25039356
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350,50 RON
- Valoare atribuită
- 350,50 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.