Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare finala deșeuri medicale periculoase (cod 18 01 01, 180102, 18 01 03*, 180106*, 180109, 180103,), cu toate ambalajele necesare incluse. Pretul nu include TVA; Acceptarea conditiilor impuse de catre autoritatea contractanta implica asumarea de catre operatorul economic a indeplinirii cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini atasat. Achizitia directa se va finaliza prin incheierea unui contract de achizitie publica
- Număr anunț
- DA25043065
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524400-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.000 RON
- Valoare atribuită
- 39.000 RON
- Data publicării
- 13.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.