Atribuită Cumpărare directă

XILINA 100mg/10ml

Număr anunț
DA25039754
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN ALBA (CUI 7422967)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,88 RON
Valoare atribuită
101,88 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,88 RON

din 101,88 RON estimat