Atribuită Cumpărare directă

Achizitie diverse materiale: - Cerneala Pelikan - 1 buc -Coperti arhivare - 10 buc -Mine ceramice - 20 buc -Baterie CR 2032- 1 buc -Acumulatori R6 - 4 buc -Buretiera - 10 buc -Silicon sanitar- 1 buc -Racord scurgere - 1 buc Certificat de conformitate. Transport gratuit.

Număr anunț
DA25036137
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
151,21 RON
Valoare atribuită
151,21 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

151,21 RON

din 151,21 RON estimat