Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (0-50g) Serviciul corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (51-100g) Serviciul corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire (100-500g) DESCRIERE: Serviciul postal de distribuire corespondenta neprioritara interna cu “confirmare de primire”. Confirmarea postala de primire reprezinta o dovada a predarii trimiterii, care se remite expeditorului acesteia pe cale postala, cu semnatura destinatarului. Particularitatea serviciului consta în predarea catre expeditor a dovezii privind predarea trimiterii de corespondenta, confirmata în scris de catre destinatar, împuternicit sau delegat. Tariful in lei, fara TVA, specificat in cadrul rubricii “Pret de catalog”, este aferent treptei de greutate
- Număr anunț
- DA25034306
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.087,67 RON
- Valoare atribuită
- 66.087,67 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.