Atribuită Cumpărare directă

Pretul este pe bucata, DAR se va factura pe pachet, deci treceti la cantitatea de achizitionat, va rugam, un multiplu de 36. Scutece incontinenta pentru adulti, tip pampers,PERFECT SLIP® 36 buc/pachet, 3 pachete /bax, 36 x 3= 108 buc/bax marime XL absorbtie 2145 ml, talie 100-150 cm, >90 kg Perfect Slip este perfect adaptat persoanelor cu incontinenta moderata sau severa. Gradul ridicat de absorbtie si compozitia speciala a nucleului absorbant garanteaza o senzatie de curat si uscat atât ziua cât si noaptea. Datorita formei sale anatomice, slipul se adapteaza perfect corpului asigurând un confort maxim.

Număr anunț
DA25045665
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33771100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275,40 RON
Valoare atribuită
275,40 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275,40 RON

din 275,40 RON estimat