Atribuită Cumpărare directă

300mg/3ml SOL. INJ. Cutie x 5 fiole din sticla bruna x 3ml solutie injectabila ANGELINI PHARMACEU... mai departe PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM

Număr anunț
DA25048626
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33673000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012,50 RON
Valoare atribuită
2.012,50 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.012,50 RON

din 2.012,50 RON estimat