Atribuită
Cumpărare directă
AUTORIZATIE DE FUNCTIONARE A CENTRALELOR/CAZANELOR CU PUTEREA P<400KW CONFORM PRESCRIPTIILOR TEHNICE ISCIR SE EFECTUEAZA LA UN INTERVAL DE 2ANI SI CONSTA IN:VERIFICAREA EXISTENTEI "LIVRETUL APARATULUI",VERIFICAREA INTEGRITATII APARATULUI SI MENTINERII CONDITIEI DE INSTALARE,INCERCAREA LA PRESIUNE HIDRAULICA,ANALIZA GAZELOR ARSE SI VERIFICAREA INCADRARII ACESTORA IN LIMITELE ADMISE. Beneficiar CIA Ciocanesti (Centrala termica - putere utila 94 KW - 1 buc; Centrala termica - putere utila - 104,3KW -1 buc; Centrale termice - putere utila 24-28 KW - 5 buc).
- Număr anunț
- DA25032927
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 71630000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 12.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.