Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA CU AGENT DE SECURITATE, doua posturi, conform planului de paza aprobat.

Număr anunț
DA25053909
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Furnizor / câștigător
RPG GUARD 2012 SRL (CUI 30077600)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.803,20 RON
Valoare atribuită
73.803,20 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
15.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.803,20 RON

din 73.803,20 RON estimat