Atribuită Cumpărare directă

GENERATOR CURENT PFAGT 3501HTGP 1BUC X1.755.4622 ULEI MOTOR 4T 10W30 1L HONDA 2BUC X26.4706

Număr anunț
DA25045985
Autoritate contractantă
COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.808,40 RON
Valoare atribuită
1.808,40 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.808,40 RON

din 1.808,40 RON estimat