Atribuită Cumpărare directă

UNITATE PC - I3-9100F 3.60GHz 4 Nuclee, 8GB RAM DDR4, SSD 120GB, VIDEO DEDICAT 1GB format din: CARCASA Middle-Tower ATX - SPC-GALAXY - 127 lei cu tva ( 106.72 lei fara tva) Placa de baza Socket LGA1151 H310M - 280 lei cu tva ( 235.29 lei fara tva) Procesor Intel Core i3-9100F Coffee Lake, BX80684I39100F, LGA 1151 ,6MBSmartCache, 4 cores, 3.6GHz up to 4.20 GHz - 445 lei cu tva (373.95 lei fara tva) SSD 2.5″ SATA3 120GB - 160 lei cu tva ( 134.45 lei fara tva) Memorie RAM DDR4 8GB 2400MHz 180 lei cu tva ( 151.26 lei fara tva) Placa video GT 710 1GB - 200 lei cu tva (168.07 lei fara tv

Număr anunț
DA25073680
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169,75 RON
Valoare atribuită
1.169,75 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.169,75 RON

din 1.169,75 RON estimat