Atribuită
Cumpărare directă
87195 CUTIT CINA 1701 101929 buc 30 87673 FATA DE MASA PRIMAVERA 140X220 CM BUC 1.000 84962 FURCULITA CINA 101931 BUC 30.000 84961 LINGURA CINA 101930 BUC 30.000 84967 LINGURITA CAFEA 101940 BUC 30.000 35253 MILEU BRODAT 60X60 BUC 1.000 1725 SET PAHARE ELEGANT-6/SET 315 CC-360 SET 5.000 17206 SET PAHARE ELEGANT-6/SET 335 CC-379 SET 5.000 3023 SET PAHARE PICIOR NEV 570 -6/SET SET 5.000 2784 TABLOU 20X25 T-1-1,RS 55X31 T307,309 BUC 1.000
- Număr anunț
- DA25051323
- Autoritate contractantă
- COMUNA HIDA (PRIMARIA COMUNEI HIDA) (CUI 4792272)
- Furnizor / câștigător
- GYM INVEST SRL (CUI 10598336)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 574,14 RON
- Valoare atribuită
- 574,14 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.