Atribuită
Cumpărare directă
Primirea , prelucrarea si livrarea corespondentei interne (pe teritoriul Romaniei) pentru un numar de 260 plicuri-pret 7.17 lei fara TVA/bucata si externe (in tarile UE) pentru un numar de 30 plicuri-31lei fara TVA/bucata, cu confirmare de primire. Durata contractului de la 01.03.2020 pana la 31.12.2020, cu posibilitate de prelungire dar nu mai mult de 4 luni
- Număr anunț
- DA25067934
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA TULCEA (CUI 11403289)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.794,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.794,20 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.