Atribuită Cumpărare directă

Lapte Covalact=60 l, unt Covalact =32 buc, branza proaspata =3 kg, branza telemea=9 kg, smantana=3 buc, oua =90 buc, piept pui dez.=8 kg, ceafa porc=8 kg, pulpa vita =8 kg, ficat pui =8 kg, ceafa =10 kg, morcovi =10 kg, telina =2 kg, ardei kapia= 8 kg, cartofi=20 kg, dovlecei =6 kg, varza alba =6 kg, lamai =1 kg, verdeata proaspata =1 kg, banane =20 kg, portocale =10 kg.

Număr anunț
DA25056868
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MARIN PREDA (CUI 29374186)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.267,30 RON
Valoare atribuită
2.267,30 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.267,30 RON

din 2.267,30 RON estimat