Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk Portabil A-Data HD710 Pro 4TB, USB 3.1, 2.5inch, Black AHD710P-4TU31CBK si SBW-06D5H-U/BLK/G-BLU-RAY-RW 6X EXTERN NEGRU SBW-06D5H-U

Număr anunț
DA25048423
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.596,48 RON
Valoare atribuită
6.596,48 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.596,48 RON

din 6.596,48 RON estimat