Atribuită
Cumpărare directă
Sonde urinare tip Foley 2 cai adulti Dimensiuni disponibile: CH 12 - CH 22 Ambalare 10 bucati / cutie Pe ambalaj sunt specificate numarul lotului, data fabricatiei si a expirarii, producatorul, importatorul si marcajul C CH 12- 100 BUC; CH-14 -100 BUC. CH 16- 50 BUC.
- Număr anunț
- DA25065718
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,50 RON
- Valoare atribuită
- 412,50 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.