Atribuită Cumpărare directă

40mg; pulb.pt. sol. perf Cutie x 1 flacon DR REDDY'S LABORATORIES LTD INDIA PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM

Număr anunț
DA25063721
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.635 RON
Valoare atribuită
6.635 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.635 RON

din 6.635 RON estimat