Atribuită
Cumpărare directă
Phoenix biscuiti crema div. sort . 24g, Milandre rulada 150g div.sortimente, Baneasa taitei cuiburi 200g, Defne Pasta de tomate cutie 800gr,Milandre Croissant diverse sortimente 50gr,Rollini Doro prajitura stratificata div.sort.28gr, Biscuiti Pettit Beure 100g, Cacao Van 75 gr, Gordon Smantana 20% 5kg, Panfood Licatine 30gr, Zuzu Iaurt natural 3% 140gr,
- Număr anunț
- DA25052805
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
- Furnizor / câștigător
- SLIK IMPEX SRL (CUI 5882306)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,77 RON
- Valoare atribuită
- 343,77 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.