Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inlocuire teava si cot de abur de pe circuitul de la centrala din bucataria centrului.

Număr anunț
DA25058399
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
50720000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.398,42 RON
Valoare atribuită
1.398,42 RON
Data publicării
17.02.2020 00:00
Data finalizării
18.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.398,42 RON

din 1.398,42 RON estimat