Atribuită Cumpărare directă

CONFORM ANUNT PUBLICITAR

Număr anunț
DA25050749
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4400956)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30233100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.649 RON
Valoare atribuită
1.649 RON
Data publicării
14.02.2020 00:00
Data finalizării
17.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.649 RON

din 1.649 RON estimat