Atribuită Cumpărare directă

Elaborarea cererii de finantare, respectiv elaborare DALI pentru investitia "Îmbunătățirea siguranței publice pe teritoriul comunei Aluniș prin modernizarea rețelei de iluminat public".

Număr anunț
DA25072325
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79411000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat