Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire Produs UM Cantitate Pret UM fara TVA Valoare fara TVA 1 Suport vertical, plasa metal, negru/argintiu (75 x 290 x 310 mm) 6161 buc 6 22.51 lei 135.06 lei 2 Baterii AA VARTA Energy 4106 AA-V-4106 buc 10 1.35 lei 13.50 lei 3 Baterie VARTA 9V V-9V buc 2 4.50 lei 9.00 lei 4 Roller liquid ink Diggy, 0.5 mm, 150 albastru/ 50 negru/ 50 rosu, Herlitz 9476550 buc 200 1.15 lei 230.00 lei 5 Marker 1.8-2.5 buc 5 14.40 lei 72.00 lei 6 cutie arhivare alba 150 mm Forster 25 buc/set buc 50 2.36 lei 118.00 lei Valoare totala fara TVA 577.56 lei
- Număr anunț
- DA25071985
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,56 RON
- Valoare atribuită
- 577,56 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.