Atribuită
Cumpărare directă
Set piese echipare utilaj agricol, format din: 1 Bride D=20 pentru combinatorul BS400 Buc 4 2 Rulment combinator - UC 205 Buc 2 3 Rulment combinator - UC 207 Buc 2 4 Cutite plug LEMKEN OPAL 140A, stanga + dreapta Buc 10 5 Varfuri dalta pentru plugul LEMKEN OPAL 140A, stanga+dreapta Buc 10 6 Rulmenti cu suport pentru vibrocultor - UC511 Buc 2 7 Suruburi M12 cu cap inecat si gat patrat pentru brazdar plug Cut 1 8 Cablu din otel multifilar (D=8 mm) pentru balotiera m 10
- Număr anunț
- DA25084027
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- WINTECH SRL (CUI 19080043)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.971,35 RON
- Valoare atribuită
- 5.971,35 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.