Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectia se efectueaza cu ajutorul dezinfectantelor cu spectru larg virucid si bactericid. Acestea sunt dezinfectante si sterilizante concentrate lichide cu o compozitie speciala sinergica pe baza de compusi chimici (glutaraldehida, peroxid de argint, clorura de benzalconiu si clorura de didecildimetilamoniu), care asigura un spectru larg antimicrobian.

Număr anunț
DA25073883
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
Furnizor / câștigător
DD DERATEX PREVENT SRL (CUI 17968703)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
18.02.2020 00:00
Data finalizării
19.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat