Atribuită Cumpărare directă

Pachet conform anunt de publicitate numarul numărul [ADV1129286]/ 11.02.2020 format din: - Accelerometru IEPE, TEDS, model 4534-B-001, 100 mV/g, top connector, insulated- base, cable not included - 2 buc. Pret/buc: 2969 RON. - Cablu de legatura, coax, model AO-0531-D-050, 10-32 UNF(M) to B NC(M), 5m (16,7 ft), max.+80°C 176°F) - 2 buc. Pret/buc: 181 RON.

Număr anunț
DA25089427
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
ENVIRO CONSULT SRL (CUI 15985732)
Cod CPV
38341300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.300 RON
Valoare atribuită
6.300 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.300 RON

din 6.300 RON estimat