Atribuită Cumpărare directă

Pereche de electrozi adulti pt. defibrilator Saver One Ami Italia (conector CU-ER1/CU-ER2/CU-ER3/CU-ER5). Dorim cu termenul de valabilitate maxim posibil. Va rugam adaugati costul livrarii la pretul unitar al produsului.

Număr anunț
DA25094392
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,90 RON
Valoare atribuită
267,90 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,90 RON

din 267,90 RON estimat