Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectia se efectueaza cu ajutorul dezinfectantelor cu spectru larg virucid si bactericid. Acestea sunt dezinfectante si sterilizante concentrate lichide cu o compozitie speciala sinergica pe baza de compusi chimici (glutaraldehida, peroxid de argint, clorura de benzalconiu si clorura de didecildimetilamoniu), care asigura un spectru larg antimicrobian
- Număr anunț
- DA25073810
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
- Furnizor / câștigător
- DD DERATEX PREVENT SRL (CUI 17968703)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.189,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.189,80 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.