Atribuită
Cumpărare directă
Hartie A4- 65, Dosar 1/2-50, Dosar carton 1/1-50, File plastic-14, Dosar plastic-50, Biblioraft 7.5-25 Agrafe 28mm-17, Radiera-12, Marker 0.6-3, Marker 0.7-3, Textmarker -5, Capse 24/6-20, Rigla 30-4, Rigla 50-4, Ascutitoare-2, Tus -2, Etichete 1/A4-1, Rezerva roller-2, Pix albastru-60, Index-10, Folie laminare-2, Hartie A3-5, Suport magnetic- agrafe-10, Decapsator-10, Capsator cleste-10, Pic-10, Fluid corrector-6, Tusiera-4, Servetele curatare aparatura-30, Marker whiteboard-4, Roller-20, Textmarker 4/set-3, Tavite-10, Notes 76x76-10, Capsator-1, Clipboard-2 ,
- Număr anunț
- DA25098967
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala nr. 1 (CUI 13602547)
- Furnizor / câștigător
- MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.728,95 RON
- Valoare atribuită
- 4.728,95 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.