Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare cartușe conform ADV1128133 Nr. Descriere articol Cantitate LX-212634 LEXMARK MS310D CARTUS TONER ECO BOX (501C) NR.502H 50F2H00 5K COMPATIBIL 50 XR-213481 XEROX PHASER 6500 CARTUS TONER CYAN 106R01601 2,5K COMPATIBIL 2 XR-213482 XEROX PHASER 6500 CARTUS TONER MAGENTA 106R01602 2,5K COMPATIBIL 1 BR-212380 BROTHER DCP-L2512D CARTUS TONER ECO BOX TN2421 3K COMPATIBIL (CU CHIP) (B2421P) 4 BR-212356 BROTHER DCP-L2500D CARTUS TONER ECO BOX TN2320 2,6K COMPATIBIL 3 CN-212581 CANON LBP 3200 CARTUS TONER EP-27 2,5K COMPATIBIL 1 CN-212581 CANON LBP 3200 CARTUS TONER EP-27 2,5K COMPATIBIL 1
- Număr anunț
- DA25066526
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI 6118600)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.827,88 RON
- Valoare atribuită
- 3.827,88 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.