Atribuită Cumpărare directă

Achizitie sistem infochiosc cu ecran touchscreen de 49 inch, calculator inclus cu processor I3, 4GB ram, SSD 120GB, Lan, UPS incls, licenta MS Windows 10 Professional si aplicatie sitekiosk incluse

Număr anunț
DA25092285
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI 27722683)
Cod CPV
30231100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.840 RON
Valoare atribuită
100.840 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.840 RON

din 100.840 RON estimat