Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta achizitioneaza in conditiile legii, servicii de transport colete ( 3 cutii cu carti), cu o greutate de cca.90 kg, locatia-Paris, Franta, parte a donatiei scriitorului Leonid Mamaliga.Avand in vedere ca este vorba de colete care nu depasesc cantitatea de 100 kg, autoritatea contractanta propune un pret de 0,85 lei/km.

Număr anunț
DA25076801
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA ALEXANDRU SI ARISTIA AMAN (CUI 4332185)
Furnizor / câștigător
TRUCK - LINE S.R.L. (CUI 18876454)
Cod CPV
60112000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870 RON
Valoare atribuită
1.870 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870 RON

din 1.870 RON estimat