Atribuită
Cumpărare directă
SM-G970FZKDROM Telefon mobil Samsung Galaxy S10e, Dual SIM, memorie interna:128GB Dual G970, memorie RAM: 6GB , 4G, Black, android: 2.7 GHz, display Dinamic ALMOLED, model procesor: Mongoose M4x2, Cortex A75x2, Cortex A55x4, dimensiuni: 4.22x6.99x0.79cm.
- Număr anunț
- DA25078290
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.932,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.932,76 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.