Atribuită Cumpărare directă

DCI: PYRIDOXINUM Producator: ZENTIVA INTERNATIONAL A.S. HLOHOVEC SUCURSALA BUCURESTI Concentratie:... mai departe

Număr anunț
DA25078529
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,80 RON
Valoare atribuită
404,80 RON
Data publicării
19.02.2020 00:00
Data finalizării
20.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,80 RON

din 404,80 RON estimat