Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA: Spuma poliuretanica, 700ml, cu aplicare manuala (nu necesita pistol) de culoare grem, grad de absortie al umiditatii 1%. buc 5 13,50 Vopsea lucioasa de culoare galben, recipient metalic 0.75L, uscare rapida, aplicare pe metal, lemn si zidarie, cu propietati de utilizare la exterior (rezistenta la intemperii si schimbari de temperatura). buc 15 9,90 Prelungire tija/ tirant buc 300 0,65 Brida multipla 125mm buc 200 0,80 Coltare aluminiu fara plasa buc 50 1,70 Panza flex taiere metal, 115 x 1,6 mm buc 50 3,20 Disc diamantat pentru taiere ceramica (gresie, faianta, piatra), diametru 125 mm, taiere uscata si umeda. buc 10 13,50 Silicon sanitar transparent, rezistent la temperaturi mari, aderenta foarte buna la suprafete neasorbante. buc 10 23,00 Robinet trecere 1" 1/4, material fonta. buc 5 35,50 Disc diamantat pentru taiere beton, diametru 125mm. buc 5 15,00 Disc diamantat pentru taiere beton, diametru 230mm buc 2 38,00 Adeziv pe baza de ciment alb pentru gresie si faianta, ambalaj sac 25 kg, rezistent la umezeala. buc 30 19,90
- Număr anunț
- DA25101219
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.106,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.106,50 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.