Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 5B AMBULEX MAN.LATEX M 1 SET - 100BU TEO SAP.LICHID 800ML ACE PROFESSIONAL INALB. 4 SANO FLOOR S-255 DETERG.P PEAK WC FLOARE REZERVA 45 FINO LD SAC GUNOI 120L/10 SACI MEN.35L/50BUC MATURA COADA+FARAS MATURA+COADA MET1.1M COADA LEMN 1,2M PAMATUF PRAF DUSTER X HDR GALEATA MOP+STORC
- Număr anunț
- DA25100929
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,04 RON
- Valoare atribuită
- 298,04 RON
- Data publicării
- 21.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.