Atribuită Cumpărare directă

cartus Canon 725 - 7 buc., 7 Cartus compatibil Canon CRG725 1600pagini cartus HP 283A - 12 buc., 12 Cartus compatibil HP CF283A 1500pagini cartus HP 343 color ptr. HP 6940 - 1 buc. 1 Cartus compatibil HP 343 color

Număr anunț
DA25100409
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
Furnizor / câștigător
RAVI CORPORATION SRL (CUI 17060830)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,09 RON
Valoare atribuită
336,09 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,09 RON

din 336,09 RON estimat