Atribuită Cumpărare directă

Prosoape pliate zz, alb, 2str, 230x232mm, 150 foi/pac, Hartie igienica mini jumbo 2 straturi, 150m ,deink, alb, 310gr., compatibil dispenser Katrin , Hartie igienica pliata, 2 straturi, alb, 99x255mm, 200foi/pac

Număr anunț
DA25093671
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 CLUJ NAPOCA (CUI 5022220)
Furnizor / câștigător
SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
Cod CPV
39514100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,20 RON
Valoare atribuită
273,20 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,20 RON

din 273,20 RON estimat