Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura urbana in zona de sud a cartierului Turda Noua-ZONA SUD. Lungimea totala estimata a strazilor propuse spre reabilitare si modernizare este 5.198 ml. Documentele ce stau la baza promovarii si executarii de lucrari sunt urmatoarele: -studii topografice -documentatie tehnica pentru obtinerea certificatului de urbanism -documentatia pentru obtinere avize si acorduri solicitate prin certificatul de urbanism - DTAC - documentatia tehnica pentru obtinerea autorizatiei de construire -PTE - proiect tehnic de executie.
- Număr anunț
- DA25084715
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
- Furnizor / câștigător
- SS CONSTRUCT PROIECT SRL (CUI 24190360)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 19.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.