Atribuită Cumpărare directă

Se vor efectua urmatoarele lucrari: se va mota iluminat de siguranta - 7 buc, se va confectiona usa de acces la pod, din tabla izolata cu vata minerala, curata , izolat , montat plasa si zugravit cosul de fum, montat si demontat schela.

Număr anunț
DA25099162
Autoritate contractantă
Comuna Sinmartin (CUI 4641296)
Furnizor / câștigător
SEICA SEBASTIAN NICUŞOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28647253)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
6.500 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
27.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.500 RON

din 6.500 RON estimat