Atribuită Cumpărare directă

SENI STANDARD AIR M-28800 BUC X 1.28=36864 LEI SENI STANDARD AIR L-28800 BUC X 1.45=41760 LEI MANUSI LATEX PUDRATE-90 CUTII X 11=990 LEI

Număr anunț
DA25093922
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.614 RON
Valoare atribuită
79.614 RON
Data publicării
20.02.2020 00:00
Data finalizării
21.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.614 RON

din 79.614 RON estimat