Atribuită Cumpărare directă

1 APA PLATA - 204X2.5688 2. CASCAVAL - 7X27.5224 3. LAMAI - 4X 7.34 4. CEAI 25X2.29 5. PAINE - 17X3.3028 6 SPECIALITATI CARNE - 15X30.2752 7. ZAHAR 1.5X11.9267

Număr anunț
DA25041119
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01714 (CUI 4317975)
Furnizor / câștigător
BROTHERS CENTER SRL (CUI 23908730)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335,15 RON
Valoare atribuită
1.335,15 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
14.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.335,15 RON

din 1.335,15 RON estimat