Atribuită Cumpărare directă

Pichet PSI cu suporti cange si suport rola furtun echipat standard- 1 buc. Conform oferta nr. 284/04.02.2020. Date de contact ABA/SGA Bacau, Georgiana Iacob 0742621138

Număr anunț
DA25023940
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI 27989851)
Cod CPV
35111200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.193,60 RON
Valoare atribuită
1.193,60 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.193,60 RON

din 1.193,60 RON estimat