Atribuită Cumpărare directă

LACATE K50 - 1*22.18, HARLET SUPER CU COADA - 5*25.56, CLESTE CUIE 200 - 2*20.83, RULETE 5M - 3*8.33, RULETE 10M - 1*18.48, MISTRIE ZIDAR - 10*7.5.

Număr anunț
DA25097787
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
VASISIXUNIV SRL (CUI 5885035)
Cod CPV
44140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,11 RON
Valoare atribuită
310,11 RON
Data publicării
21.02.2020 00:00
Data finalizării
24.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,11 RON

din 310,11 RON estimat