Atribuită Cumpărare directă

Aici pretul este pe cutie x100 manusi albastre. Manusi examinare NITRIL nepudrate GERMANMED unica folosinta S, M, L, XL cutie x100 manusi , Certif C E. Ambidextre, hipoalergenice, culoare albastra

Număr anunț
DA25016469
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
18141000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.705 RON
Valoare atribuită
3.705 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.705 RON

din 3.705 RON estimat