Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INTERNET PENTRU 2 LOCATII IN PERIOADA 13.02.2020-29.02.2020 (17 ZILE). 94 LEI/LUNA/29 ZILE X 17 ZILE = 55,10/LOCATIE X 2 = 110,20 LEI. CONFORM CONTRACT.

Număr anunț
DA25032674
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,20 RON
Valoare atribuită
110,20 RON
Data publicării
12.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,20 RON

din 110,20 RON estimat