Atribuită Cumpărare directă

SALATA BUC 5*2.752; MARAR VERDE LEG 2*1.375; CEAI BUC 8*4.129; PATRUNJEL KG 3*5.503; EUGENIA BUC 50*... mai departe

Număr anunț
DA25016874
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,35 RON
Valoare atribuită
468,35 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,35 RON

din 468,35 RON estimat