Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE CONFORM OFERTEI NR. 16234/12.02.2020, INREGISTRATA LA CIC BRASOV. Prin acceptarea ofertei mentionam ca suntem de acord cu toate termenele de livrare din oferta, termene care vor curge de la data semnarii contractului. Autoritatea contractanta nu va face plata in avans , plata urmand a fi efectuata la finalizarea serviciilor, livrare, montaj, punere in functiune, in baza procesului verbal si a facturii , in termen de maxim 30 de zile de la depunerea si inregistrarea acestora la CIC.

Număr anunț
DA25038258
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.416,76 RON
Valoare atribuită
29.416,76 RON
Data publicării
13.02.2020 00:00
Data finalizării
13.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.416,76 RON

din 29.416,76 RON estimat