Atribuită Cumpărare directă

APROV PT BSMIL NR. NEC. 2548/06.02.20 Yeast Extract Agar , Slanetz Bartley Agar

Număr anunț
DA25016751
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
BIOCHEM REAGENTS SRL (CUI 36378962)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.765,20 RON
Valoare atribuită
2.765,20 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.765,20 RON

din 2.765,20 RON estimat