Atribuită Cumpărare directă

GRESIE PORT 333X333 SANDSTONE LIGHT GREY , 1cutie = 1,442 MP ;

Număr anunț
DA25021148
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE PSIHIATRIE "SOCOLA" IASI (CUI 4541165)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44912200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.617 RON
Valoare atribuită
1.617 RON
Data publicării
11.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.617 RON

din 1.617 RON estimat