Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS TONER ORIGINAL HP NR.49A Cod reper OEM: Q5949A/Q5949AC Capacitate: 12.000 pagini cu 5% acoperire Garantie producator: life time - pe intreaga durata de folosire/functionare a cartusului; Cartus Toner original Lexmark X264A11G, 3.500 pag, Lexmark X264 Cod reper: X264A11G Capacitate: 3.500 pag.
- Număr anunț
- DA25021555
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 722,92 RON
- Valoare atribuită
- 722,92 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.